Humor, Barcoleta, Vica etj.
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share
 

 marria............

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin


Posts : 110
Join date : 2009-02-06

marria............ Empty
PostSubject: marria............   marria............ Icon_minitimeFri Feb 06, 2009 3:21 pm

kishte qenë një burrë amerikan dhe e dashura eti kishte qenë katundare shkuan në një kafe për të pirë diqka burri i tha te dashures qka do të pish ti asajs i erdhi marre the tha kurgjo i dashur ai tha po kamarierit i tha biri dy kokakola ajo tha pra edhe mua bimi dy kokakola.
Back to top Go down
View user profile http://hajgare.forumotion.com
 
marria............
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Zbavitu :: Barcoleta-
Jump to: