Humor, Barcoleta, Vica etj.
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share
 

 T'boft mire

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin


Posts : 110
Join date : 2009-02-06

T'boft mire Empty
PostSubject: T'boft mire   T'boft mire Icon_minitimeFri Feb 06, 2009 3:20 pm

O kon nasradini i ka thon nona vet shko bleje 1 kg fiq edhe ka te shkojsh thuje fjalen fiq per mos me harru edhe ky menon qe i ka thon hiq edhe ka te shkon thot hiq hiq hiq osht ni peshkatar tu peshku edhe e nin e kap e rreh edhe i thot ka te shkojsh thuj "perdit ka nja" tu shku jon do tu e vorros ni njeri edhe ata e rrehin edhe ithojn ka te shkojsh thuj "zoti t'lasht shnosh"tu ec e tu thon "zoti t'lashte shnosh" e sheh ni njeri tu pre lop edhe aj e rreh edhe i thot ka te shkojsh thuj te boft mir edhe e sheh ni njeri tu bo kak, tu'j u dhi edhe i thot te boft mir
Back to top Go down
View user profile http://hajgare.forumotion.com
 
T'boft mire
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Zbavitu :: Barcoleta Personale :: Barcoleta per Hasën dhe Hysën ! :: Barcoleta per Nasradinin-
Jump to: